A Haber (Turkish) Live stream TV

A Haber is a private News TV channel. It was founded in 2011. It was Turkey’s first TV channel broadcasting in High Defenition.

A HBR The news is Turkey’s most important news channel. Established in 2011, A Haber is known as the first channel to broadcast on Turkish television. Turquoise media within the broadcast channel to the ongoing life of Azerbaijan and Turkey, as well as being published in North Cyprus. The general director of Turkey’s most popular news today, one of the news channels to operate Abdulhalik grass.

Everything from News to Sports on this Channel

Since its establishment in Turkey News Turkey’s most important news and events in one of the channels is transferred to audiences around the world with live broadcasts. Especially since the ATV has also joined the Turkuvaz media group, the channel has made a great success in news reporting and transferred the Turkish army’s Afrin operation from minute to minute. The news channel, increasing the importance of this success has made Turkey’s number one news channel status. In addition to daily news, the channel also offers economic and sports programs. In particular, Turkey Cup matches are to be published in the News live from the first round.

A News Feed

A Haber’s news broadcasts start at 05:00 in the morning with the Sabah Agency program. Then, with the economic bulletin program at 08.45, investors are informed about the situation of the money markets and special guests make evaluations. 09:45 done in the sports bulletin development program in Turkey and worldwide shared with sports fans in a variety of sports. At 10.00, with the program Agency Today, the first developments of the day and important news from yesterday are shared with the audience. At 12.45, the sports agency program is running again. At 16.40, the economy report program, where money markets are evaluated, is broadcasted live on the channel.

Then, at 18.00, the program called Ajans Agency Evening Towards Agency yapıl is made to convey the evening news to the audience. Hikmet Öztürk is the host of this program, while expert journalists participate in the program and these reporters interpret the news that left their mark on the day. A news in the following hours after the various sports programs and economic programs for the night news at 23.00 Cansın Helvacı Night Agency program and the developments of the day are shared with the audience. A daily news program ends at 02.00 with İrem Sansak and Agency Yeni Gün.

a HBR watch live, a news last minute, a news free watch, a news online watch, a news freeze watch, watch a news

A Haber TV
Haberi kaynağından canlı izlemek ve anlık sıcak gelişmelerden haberdar olmak için A Haber en kaliteli haber kanalı olarak hizmet sunmaktadır. Profesyonel ve deneyimli kadrosu ile kesintisiz canlı haber yayını yapan A Haber, sürekli gündemi takip eden ve HD kalitesinde yayın yapan reytingleri yüksek bir kanal olarak hizmete devam etmektedir. A Haber HD kalitesinde ve kesintisiz flaş haberler sunarak izleyiciyi gündemden haberdar etmekte ve gün boyu yayın akışına devam etmektedir.
Türk ve dünya gündemini yakından takip etmek ve son gelişmeleri öğrenmek için en doğru adrestir. A Haber izleyerek gündemi öğrenmenin yanında finans dünyasının son durumu, siyasette neler olup bittiği de öğrenilmekte, gerçek hayatta olan biten her şey izleyiciye sıcağı sıcağına aktarılmaktadır.
A HABER KATEGORİLERİ :

 • A Haber özel
 • Gündem
 • Ekonomi
 • Yaşam
 • Dünya
 • Spor
 • Magazin
 • Teknoloji
 • Otomobil
 • Clamor
 • Tarih
 • Sağlık
  Onlarca haber kanalı yanında en çok izlenen haber kanalı olarak ilk sırada yer alan A haber, en gözde haber kategorileri ile her kesime hitap etmektedir. A haber canlı izle şeklindeki aramalarda ilk sayfada yer almakta, sorunsuz ve kesintisiz yayın kalitesi ile keyifle izlenmektedir. Oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip olan A haber, her geçen izleyici sayısını arttırarak yoluna devam etmektedir.
  Mobil cihazlardan ve bilgisayar üzerinden HD kalitesinde yayın yapmakta, en sıcak haberleri ilk sunan kanal olarak en yüksek izlenme rakamlarını yakalamaktadır. A haber izle, son dakika haberlerini sunan bir kanal olarak reyting rekorları kıran ve gün boyu kaliteli yayın yapan bir haber kanalıdır. Türkiye’de ve dünyada yaşanan olaylardan izleyicisini anlık haberdar etmekte ve flaş haberle sunmaktadır.
  SON DAKİKA HABERLER A HABER’DE
  A haberin sunduğu canlı yayın akışı ile son gelişmelerden haberdar olabilir, güne damgasını vuran olayları ilk siz öğrenebilirsiniz. Son dakika haberler yanında finans dünyası ile ilgili gelişmeleri de anlık veren kanal, siyaset ve günlük yaşama dair gündemi de ekranlarına taşımaktadır. Spor dünyasını, yol ve hava durumunu anında A haber farkı ile öğrenebilir, gününüzü en doğru haberi alarak en iyi şekilde planlayabilirsiniz. Canlı sohbetlerle gündemdeki konuların tartışıldığı programları keyifle izleyebilir, kilit isimlerin gündemle ilgili fikirlerini öğrenebilirsiniz. 24 saat yayın yapan A haber HD kalitesinde kesintisiz yayın akışı ile izleyicileri ekrana kilitlemektedir. Türkiye’nin en genç haber kanalı olarak liderliği elinde tutmakta, hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Günün çoğunu haberlere ayıran A haber, ekonomi ve spor tartışmalarına da damgasını vurarak en çok seyredilen haber kanalı olmaya devam etmektedir. Türkiye’de ilk HD kalitesinde yayın yapan kanalı olarak özel bir yere sahiptir. Futbolseverler için canlı futbol yayını da yapan A haber, kesintisiz canlı yayın akışı ile sporseverler için vazgeçilmez bir kanaldır. Haberin kanalı olan A haber Türkiye’nin dört bir yanından en son haberleri canlı yayınlamakta, Türkiye yanında dünyadaki son gelişmeleri de izleyicilerine anlık sunmaktadır. Ekonomiden siyasete, spordan sağlığa flaş haberler sunarak izleyicisini her konudan haberdar eden A haber, en geniş seyirci kitlesine sahip popüler bir kanal olarak çalışmalarına devam etmektedir. Sürekli olayların yaşandığı günümüz Türkiye’sinde gündem her an değişmekte ve son dakika haberleri ile A haber gündemi her zaman yakından takip etmektedir. A haber canlı izleyin son dakika gelişmelerinden her an için haberdar olun.
  A Haber Seyret,Haber izle,Haberler,Canlı Haber izle,A Haber Son Dakika.
(Visited 96 times, 1 visits today)

You Might Be Interested In

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *