TV Net (Turkish) Live stream tv

TV Net turkey tv is a news channel. It was founded in 2005 and started broadcasting under the name ATR. In 2007 it changed its name to TV Net. The channel is based in Istanbul.

Web Sitesi : https://www.tvnet.com.tr/
TV NET test yayınını ATR ismi ile yaparak 2007 yılında kendi ismini kullanmaya başlamıştır. Test yayınından başarıyla geçen kanal artık izlenmesi mümkün olmuştur. Televizyon kanallarını sadece televizyon cihazına bağlı kalarak izlemenize gerek yoktur. İnternetin olduğu her an her yerde web sitemiz üzerinden tv izlemek artık mümkündür. Sitemiz üzerinden izleyebileceğiniz TV NET kesintiye ve donmaya uğramadan kaliteli bir yayın vermektedir. Ulusal yayın hakkına sahip olana yirmi bir kanaldan birisidir. Bu yüzden Türkiye’de izlenme sayısı olarak gün geçtikçe artık sağlamaktadır. TV NET Kablo TV, Teledünya, D-Smart, Türksat 4A, Digitürk ve Tivibu uyduları üzerinden ve karasal anten olarak ta Ankara, İstanbul, Isparta ve İzmir illerinde yayın yapmaktadır. Tabi unutmamak gerekir ki bu yayınlarla birlikte web sitemiz üzerinden de izlenebilmesi mümkündür. Site üzerinden izlenmesini sağlayan web sitemiz alt yapısı hiçbir donmaya ve kesintiye uğramadan keyifli bir şekilde hizmet vermektedir. TV NET kanalı 2008 yılında yeni yüzünü yeni logosu ile izleyicilerine göstermiştir. Kanal sahipleri Albayrak Grup’tur. Kanalda yayınlanan programlar; İkiz Aynası, 4×4, Türkiye’nin Birikimi, Başkent, Ankara Havası, Film Şeridi, Mesnevi İle İlahi Aşk, Anlamak İçin, Tarihçe, Yol+Yemek, Ev ve Yaşam, Poliklinik, Oto İnfo, İlmihal, Habere Bakış, Komplo Teorisi, Orta Kuşak, Günaydın Türkiye, Ne Dersiniz, Makam Arabası, Bir Tatlı Huzur, Tarih Atlası, Tarafeyn, Dünya Basını, İstihbarat, Konuşmak Lazım, Avukatınıza Sorun, Muhalif, Atlas ve Technologic gibi birçok farklı programlar yayınlanmaktadır.
Sekiz Nisan 2005 yılında yayın hayatına başlayan haber kanalı olan TV NET’i web sitemiz üzerinden canlı tv olarak izlemeniz mümkündür. Bu kanal test yayınına farklı bir isim ile 2006 yılında başlamıştır. Bir yıl sonrada şu an kullanılan ismini alarak yayınını sürdürmüştür.
Web sitemiz bu gibi birçok kanalın canlı tv izleme keyfini evinizde yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

(Visited 99 times, 1 visits today)

You Might Be Interested In

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *